نفرات برتر ششمین دوره مسابقات استانی یو سی مس ایران در استان آذربایجان شرقی (کسب سهمیه مسابقه کشوری)





تاریخ خبر:
کلیه رتبه های اول و دوم ، مسابقه استانی آذربایجان شرقی سهمیه لازم برای شرکت در مسابقات کشوری را بدست آورده اند.

✅ به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم شرکت کننده در ششمین دوره مسابقات استانی UCMAS IRAN می رساند، کلیه رتبه های اول و دوم ، مسابقه استانی آذربایجان شرقی ، سهمیه لازم برای شرکت در مسابقات کشوری را بدست آورده اند.

✅ ششمین دوره مسابقات کشوری UCMAS IRAN اوایل شهریور در شهر تهران برگزار خواهد شد.

✅ مهلت ثبت نام در مسابقه کشوری حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 28 تیر ماه بوده و این بازه زمانی به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

✅ دانش آموزان منتخب جهت ثبت نام مسابقه کشوری در تبریز به آموزشگاه اندیشه خلاق (نیکو آبرسان) و در شهرستان ها به نماینده شهرستان مراجعه فرمایند.

✅ دانش آموزان منتخب در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36563152 تماس حاصل فرمایند.


نفرات اول ششمین دوره مسابقات استانی یو سی مس ایران در استان آذربایجان شرقی
1 سبحان توتونچی GRAND LEVEL تبریز
2 امیر دهقانی ADVANCE تبریز
3 ایلیا غفوری HIGHER C خسروشاه
4 حسن بابائیان حاجی علیلو HIGHER C بناب
5 ایلیا عباسپور HIGHER C تبریز
6 عرفان رهبری Higher B تبریز
7 سوگل قاسم نژاد Higher A تبریز
8 امیررضا ابراهیم پور INTER B تبریز
9 امیرصدرا دانا INTER B تبریز
10 سارا پاکرو INTER A تبریز
11 اوختای محمدی ELB بناب
12 نرگس یزدانی علی خواجه ELA بناب
13 اسما رنجبری ELA تبریز
14 هستی آژیده ELA تبریز
15 ساجده السادات محسنی ELA بناب




نفرات دوم ششمین دوره مسابقات استانی یو سی مس ایران در استان آذربایجان شرقی سطوح Higher C. Advance , Grand
1 امیرحسین پسندیده GRAND LEVEL مرند
2 امیر حسین کاوه GRAND LEVEL تبریز
3 مائده شقاقی نسب GRAND LEVEL تبریز
4 پرنیا نوروزی GRAND LEVEL تبریز
5 سبحان رضایی ADVANCE مراغه
6 مهدی قراخانلو ADVANCE تبریز
7 یزدان رضایی ADVANCE مراغه
8 فاطمه علی اصغری HIGHER C شبستر
9 علی ایمانی اقکند HIGHER C بناب
10 معراج مصطفی زاده HIGHER C تبریز
11 نهال مددی HIGHER C میانه
12 هلیا یزدانی خسروشاهی HIGHER C خسروشاه
13 علی همت خواه HIGHER C تبریز


نفرات دوم ششمین دوره مسابقات استانی یو سی مس ایران در استان آذربایجان شرقی Higher A&B
1 خدیجه هاشمی Higher B میانه
2 مهدی ادیب نفیسی Higher B تبریز
3 پرهام وحدانی Higher B مراغه
4 نگین یاری HigherB تبریز
5 مهیار نوروزی Higher A تبریز
6 بنیامین جلیلی رنجبری Higher A تبریز
7 شهرزاد امانی Higher A تبریز
8 اسما جهانی Higher A بستان آباد


نفرات دوم ششمین دوره مسابقات استانی یو سی مس ایران در استان آذربایجان شرقی INTER A&B
1 مایده کبیری INTER A میانه
2 مرتضی بهشتی فر INTER A تبریز
3 هادی جعفری INTER A تبریز
4 عطا زراعتی INTER B خسروشاه
5 علیرضا فرمان بر INTER B تبریز
6 مهتا نجف زاده INTER B بناب
7 مهسا رسولی اربط INTER B خسروشاه
8 فاطمه احسانی INTER B بستان آباد
9 کوثر حبیبی INTER B خسروشاه

لیست مقام دوم ششمین دوره مسابقات استانی یو سی مس ایران در استان آذربایجان شرقی Elementary A&B
1 سوین علی محمدی قدیم ELA بناب
2 احسان عباسی اقدم ELA تبریز
3 امیر علی هدایتی ELB تبریز
4 عليرضا صادقي زاده ELB مراغه
5 عرفان یزدانی ELB بناب
6 نرگس باوفا مجید آباد ELB بناب
7 مبین کوفه ای ELB بناب
8 آیناز صادقی ELB میانه
9 مهدی شیرزاد ELB بستان آباد
10 عطا فارسی ELB تبریز